Op zoek naar een groenteleverancier
die er bovenuit steekt?

Afdeling Inkoop

← terug

Mike Poot

Mike Poot

Product Verantwoordelijke | Volle grond groenten

+31 (0)880 644 867
+31 (0)6 39 14 93 95
mpoot@vanoersunited.com
NL EN
Menno Molenaar

Menno Molenaar

Sr. Product Verantwoordelijke Spruiten & Vestigingsmanager Heinenoord

+31 (0)880 644 052
+31 (0)6 53 25 25 97
mmolenaar@vanoersunited.com
NL EN
Arie Vijn

Arie Vijn

sr. Product Verantwoordelijke & Vestigingsmanager Wervershoof

+31 (0)228 561 919
+31 (0)6 54 26 59 87
avijn@vanoersunited.com
NL EN
Remy Sonnenberg

Remy Sonnenberg

Sr. Product verantwoordelijke | Kasgroenten

+31 (0) 880 644 870
+31 (0) 6 39 14 87 58
rsonnenberg@vanoersunited.com
NL EN
Robbert van Essen

Robbert van Essen

Product verantwoordelijke | Kasgroenten

+31 (0) 880 644 863
+31 (0) 6 24 71 94 63
rvanessen@vanoersunited.com
NL EN
Robert Hortensius

Robert Hortensius

Senior Productverantwoordelijke | Vollegrond groenten

+31 (0)880 644 861
+31 (0)6 52 37 25 58
rhortensius@vanoersunited.com
NL EN DE
Koen Maaskant

Koen Maaskant

Assistent-inkoper | bonen, snijbonen

+31 (0) 880 644 865
+31 (0)6 13 70 76 48
kmaaskant@vanoersunited.com
NL EN
Willem Vogelaar

Willem Vogelaar

sr. Productverantwoordelijke | bonen, suikermais, tuinbonen, bosui, radijs

+31 (0)880 644 866
+31 (0)6 20 06 28 75
wvogelaar@vanoersunited.com
NL EN DE ES FR
Chris Verburg

Chris Verburg

Product verantwoordelijke | haricots verts, sugar snaps, peulen

+31 (0)880 644 868
+31 (0)6 18 83 62 32
cverburg@vanoersunited.com
NL EN
Jordi Fijnheer

Jordi Fijnheer

Product verantwoordelijke | Spruiten

+31 (0)880 644 512
+31 (0)6 53 96 19 93
jfijnheer@vanoersunited.com
ES NL EN
Timo Snel

Timo Snel

Product verantwoordelijke | Vollegrond groenten

+31 (0)6 10 97 91 55
tsnel@vanoersunited.com
NL EN
Anne van Soest

Anne van Soest

Product verantwoordelijke | tuinbonen

+31 (0) 880 644 851
+31 (0)6 24 329 384
avansoest@vanoersunited.com
NL EN
François de Rooij

François de Rooij

Product verantwoordelijke | bosui, radijs

+31 (0) 880 644 825
+31 (0)6 13 488 222
fderooij@vanoersunited.com
EN DE NL