Op zoek naar een groenteleverancier
die er bovenuit steekt?

Afdeling Inkoop

← terug

Mike Poot

Mike Poot

Product Verantwoordelijke

+31 (0)880 644 867
+31 (0)6 39 14 93 95
mpoot@vanoersunited.com
NL EN
Kees van der Jagt

Kees van der Jagt

Product Verantwoordelijke Spruiten

+31 (0)880 644 054
+31 (0)6 34 25 42 25
kvanderjagt@vanoersunited.com
NL EN
Menno Molenaar

Menno Molenaar

Product Verantwoordelijke & Vestigingsmanager Spruiten

+31 (0)880 644 052
+31 (0)6 53 25 25 97
mmolenaar@vanoersunited.com
NL EN
Arie Vijn

Arie Vijn

Product Verantwoordelijke Bloemkool

+31 (0)228 561 919
+31 (0)6 54 26 59 87
avijn@vanoersunited.com
NL EN
Remy Sonnenberg

Remy Sonnenberg

Senior Product verantwoordelijke Vruchtgroenten

+31 (0) 880 644 870
+31 (0) 6 39 14 87 58
rsonnenberg@vanoersunited.com
NL EN
Robbert van Essen

Robbert van Essen

Inkoper Vruchtgroenten

+31 (0) 880 644 863
+31 (0) 6 24 71 94 63
rvanessen@vanoersunited.com
NL EN
Robert Hortensius

Robert Hortensius

Inkoper Vollegrond groenten

+31 (0)880 644 861
+31 (0)6 52 37 25 58
rhortensius@vanoersunited.com
NL EN DE
Koen Maaskant

Koen Maaskant

Inkoper bosui / radijs

+31 (0) 880 644 865
+31 (0)6 13 70 76 48
kmaaskant@vanoersunited.com
NL EN
Willem Vogelaar

Willem Vogelaar

Inkoper bonen

+31 (0)880 644 866
+31 (0)6 20 06 28 75
wvogelaar@vanoersunited.com
NL EN DE ES FR
Chris Verburg

Chris Verburg

Inkoper

+31 (0)880 644 868
+31 (0)6 18 83 62 32
cverburg@vanoersunited.com
NL EN
Jordi Fijnheer

Jordi Fijnheer

Inkoper Spruiten

+31 (0)880 644 512
+31 (0)6 53 96 19 93
jfijnheer@vanoersunited.com
ES NL EN
Timo Snel

Timo Snel

Inkoper Vollegrond groenten

+31 (0)6 10 97 91 55
tsnel@vanoersunited.com
NL EN